Topvet jalovcový masážní gel 500 ml

gely
Objem
500 ml
0 g

Jalovcový gel – Juniperus Communis (jalovec obecný).

Jalovec obecný je již po generace využíván pro své účinky na pohybový aparát. Aktivuje lymfatický systém, čímž napomáhá odstraňovat ze svalů toxické látky. Působí proti křečím ve svalech a urychluje jejich regeneraci. S úspěchem je využíván při revmatismu a dně. Jalovec má desinfekční účinky, je tedy vhodný i na péči o mastnou, citlivou a akné pleť. Napomáhá proti nespavosti, bolestem hlavy a depresím.

Návod k použití: důkladně vmasírujte na bolestivé svaly několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Pro zvýšení účinku je vhodné nanést na postiženou oblast větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc).

Indikace byliny:

• aktivuje lymfatický systém
  • proti křečím ve svalech
  • urychluje regeneraci
  • při revmatismu a dně
  • netoxický - šetrný pro děti
  • bez omezení věkem
  • snadná a praktická aplikace
  • bez předpisu
  • Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení. Při přecitlivělosti na některou složku přípravku použijte jako podpůrný prostředek šišák bajkalský.
  • Ingredients(INCI): Aqua, Glycerin, Juniperus Communis Fruit Oil, Carbomer, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin
  • Skladování/Spôsob skladovania: Uchovávejte v suchu, při pokojové teplotě/Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovat na přímém slunci/Neskladujte na priamom slnku. Chránit před mrazem!/Chránte pred mrazom!
  • Všeobecná upozornění/Všeobecné upozornenia: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku/Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Přípravky Topvet nejsou testovány na zvířatech/Prípravky Topvet nie sú testované na zvieratách.

• , zakoupeno v bylinky-medy.cz

• mám s ním delší zkušenosti
    • pomáhá při bolestech

• účinný
    • příjemný
    • velké balení za super cenu

jsem spokojená

• , zakoupeno v Lékárna Typos

• Produkt používám na nateklé nohy a jsem spokojená
    • Žádné nedostatky jsem nezjistila

Jalovcový gel používám již delší dobu. Kupovala jsem si ho na farmářských trzích, ale přestali k nám jezdit. Hledala jsem na internetu a našla vaši prodejnu, kde mi vyhovovala široká nabídla. S gelem jsem spokojená při různých bolestech zad a hlavně na snižování otoku nohou. Produkt bych rozhodně doporučila.

• , zakoupeno v TOPVET

Spolu se sójovým lecitinem snižuje únavů svalů, výborně regeneruje namožené svaly. Pro sportovce doporučuji