Pharma Future Ortho 3000 masážní gel 100 ml

Skladem • 1 varianta79 Kč9 673 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč97 % • 2 904 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč97 % • 8 271 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 5 451 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 107 754 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 1 150 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta52 Kč98 % • 13 739 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 979 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč90 % • 20 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta92 % • 39 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč91 % • 279 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 1 245 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 105 585 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 2 563 recenzíDalší informace

3000 g

• Domnívám se, že jedno z nejlepších antirevmatik

• blízko bydliště
  • , zakoupeno v MujLekarnik.cz

Tento krém mi pomáhá při bolesti kolenou. Objednávala jsem si ho znovu. Doporučuji

Konzistence
gely
Objem
100 ml
3000 g

ORTHO COMPLEX pro vyšší účinnost obsahuje kyselinu hyaluronovou i glukosamin, MSM, protizánětlivě působící extrakt z boswellia serrata, methylsalicylát, extrakt přesličky rolní, jalovcový a eukalyptový olej a řadu dalších účinných látek. ORTHO COMPLEX působí na kůži zprvopočátku mírně chladivým vjemem a ten postupně přechází ve skutečně příjemně hřejivý, prokrvující a relaxační účinek. Přitom nezpůsobuje nežádoucí pocity podráždění, zčervenání pokožky či bolestivé vjemy. Příznivý hřejivý účinek přetrvává ještě dlouhou dobu po aplikaci a poskytuje tak potřebné prohřátí pokožky v okolí postižených partií. Gel lze lehce vmasírovat, nezpůsobuje zabarvení oblečení a nepříjemné lepivé pocity. Má příjemnou vůni po vonných éterických olejích. Přípravek neobsahuje syntetický parfém a byl  dermatologicky testován.

• Použití: Masáž kůže tímto přípravkem napomáhá prokrvení kůže v okolí namáhaných partií těla a přispívá tak k úlevě od svalové únavy. Prokrvení a rozhýbání partií kůže v okolí kloubů napomáhá potlačení pocitů ztuhlosti, které mohou vést až k bolestivosti. Masírujte dostatečným množstvím přípravku kůži příslušné části těla a soustředěnými pohyby prstů a dlaní důkladně vmasírujte přípravek do pokožky. Opakujte aplikaci 1-3x denně nebo dle potřeby. První vjem z přípravku je svěže chladivý a hřejivý účinek se postupně objeví po několika minutách a přetrvává řadu minut. Před první aplikací doporučujeme hřejivý účinek odzkoušet na pokožce předloktí. Pro intenzivnější hřejivý účinek aplikaci opakujte.
  • Upozornění: Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

Neužívat vnitřně!

Udržujte mimo dosah dětí!

Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku.

Používejte pouze k danému účelu.

Skladování: Skladujte v temnu a suchu, při teplotách 5 - 25 °C. Chraňte před mrazem.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Domnívám se, že jedno z nejlepších antirevmatik

• blízko bydliště
  • , zakoupeno v MujLekarnik.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

ověřená účinnost masážního gelu.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Výborná mast. Mám s tím zkušenosti delší dobu. Tuto mast mi předepisovala praktická lékařka. Na internetu Dr Maxu jsem ji objevila. Ihned jsem ji objednala. Mast ulevuje od bolesti. Doporučuji všem.

• úleva od bolesti zad

Používám krátce, zatím spokojenost

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• Vmasírováním rychle proniká do svalů
    • Intenzivní působení
    • Přináší výsledky
    • Používám dlouhodobě na různé úrazy v průběhu 4 let
    • Zůstane ulepený pocit na místě aplikace
    • Pozor ruka která maže i po umytí obsahuje účinnou látku a oko ani sliznice nemají rády.

Opravdu účinný lék

• , zakoupeno v horedoleshop

Zatím namazáno jen 2x, ale pocítila jsem úlevu od bolesti kolene.

• , zakoupeno v Cannabis4you!

trpím občasným zánětem kyčelního kloubu a tento produkt mi velmi pomáhá