Peter Motus Durissus hadí mast 50 ml

Durissus hadí mast je originální Slovenský širokospektrální přípravek. Využívá enzymatické a neurotoxické vlastnosti hadího jedu brazilského chřestýše / Crotalus durissus...
Garantovaný nákup z Lékárna AVE

• Mám již podruhé
    • Pomáhá při artróze ramene a kolena
    • Doporučuji
  • , zakoupeno v MujLekarnik.cz

Produkt jako takový je velice dobrý. Bohužel mi přišlo jiné balení než bylo objednáno. Měl jsem objednané balení bez pumpičky a dorazilo balení s pumpičkou.
    Obchod měl zaslat informace jestli může zaslat výrobek v jiném balení, protože zrovna jsem sháněl výrobek právě v balení bez pumpičky.

• výhoda

Konzistence
krémy
Objem
50 ml
0 g

Durissus hadí mast je originální Slovenský širokospektrální přípravek.

Využívá enzymatické a neurotoxické vlastnosti hadího jedu brazilského chřestýše / Crotalus durissus /.

• Zmírňuje bolest při problémech a onemocněních pohybového aparátu / revmatismus měkkých částí, neuralgie, vykloubení, pohmožděniny /
  • urychluje hojení povrchových poranění kůže / řezné rány, odřeniny, poštípání hmyzem, podráždění pokožky, popáleniny I. stupně /
  • pomáhá zmírňovat projevy různých kožních onemocnění / psoriázy, ekzémů, strií, proleženin, modřin /
  • působí proti jednoduchému oparu / herpes simplex /
  • koagulace aktivními látkami obsaženými v hadem toxinu pomáhá pacientům s křečovými žilami, hemeroidy a těžko se hojícími ranami, zejména u diabetiků

Způsob aplikace:

Na postižené místo naneste 1-3 krát denně tenkou vrstvu masti a promasírujte.

Kontraindikace:

Ve vzácných případech se u lidí alergických na některou látku obsaženou v masti mohou projevit reakce kožní přecitlivělosti.

V takových případech přerušte používání přípravku.

Přípravek mohou používat děti od 3 let.

Skladování:

Uchovávejte v chladu do 20 C.

Doba použitelnosti:   24 měsíců od data výroby.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Mám již podruhé
    • Pomáhá při artróze ramene a kolena
    • Doporučuji
  • , zakoupeno v MujLekarnik.cz

• výhoda
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v EU Lékárna

• Kvalitní výrobek pomáhá při různých zdravotních potíží!
  • , zakoupeno v EUCLékárna.cz

• používá syn má lupenku na rukou
    • je moc spokojený
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• Koupila jsem na zánět šlach a supr,pomohla mi a mě osobně i strašně voní :D
  • , zakoupeno v Brněnská lékárna

manžel si nemůže vynachválit na různé kožní problémy, taky na drobná poranění

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• doslechl jsem se o dobrých účincích - je to pravda
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• Je skvělá na opary, popáleniny, promaštění suché kůže i na patách...

Nejlepší mast na opary.

• Rychle se mi zahojila hluboká řezná rána.
    • Náhodně jsem si mast koupila na Slovensku. Byla jsem na prohlídce jednoho zámku, kde ve stánku pán prodával od této firmy masti. Tak s velikým zápalem propagola tento výrobek, že jsem ho chtěla vyzkoušet, neb jsem právě měla vyndané stehy z řezné rány na prstě.

Po vyndání stehů z hluboké řezné rány jsem měla poranění potažené strupem. Ten se mi po koupání nadzvedl a rána pod ní byla hluboká, živá.
    Po mazání mastí se vše do dvou dnů slouplo a rána byla zahojená. Chybějící tkáň každým dnem dorůstá a jizva je po čtrnácti dnech téměř neviditelná. Super.
    Je příjemné, že mast je s pumpičkou tudíž se do ní nezanese nežádoucí špína.