Jukl Kaštanová mast 100 ml

BALENÍ 100 ml DÁVKOVÁNÍ Vtírejte směrem odspodu nahoru (směrem k srdci). Při kloubních potížích mast důkladně ráno a večer vmasírujte do problémových míst...
Doporučená nabídka Alza.cz

Hřejivé
Proti bolesti
Přírodní

• , zakoupeno v Krámek zdraví z přírody

Toto je jediná mast,která mě pomáhá..

• dobře se roztírá i vstřebává

nohy hodně namáhám v práci a mast mi opravdu pomáhá

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

• Okamžitá úleva dolních končetin,při pravidelném používání mizí pálení a mrazení nohou.

Viz výše

Proti bolesti
Přírodní

BALENÍ 100 ml

DÁVKOVÁNÍ

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Krámek zdraví z přírody

Toto je jediná mast,která mě pomáhá..

• dobře se roztírá i vstřebává

nohy hodně namáhám v práci a mast mi opravdu pomáhá

Viz výše

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

• Mast používáme na žíly a klouby.
    • ---------

Při návštěvě v Sádku u B.Jukla, nám byla mast doporučena.
    Zatím velká spokojenost.

celkově mi vyhovuje

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

• skutečně cítím účinky na křečové žíly

Doporučuji, pravidelně objednávám a používám místo tělového mléka a výsledek je super!

Produkt doporučuji ostatním

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

dobrá na unavené nohy, na křečové žíly, chladí a stahuje

• Zdravý končník
    • Hemorrhoidy

Úžasná mast na hemeroidy - všem s potížemi velmi doporučuji!!! Všechny masti v lékárně mi problém jen zhoršovaly, byla jsem i na operaci - Barronově ligaci. Každopádně bych řekla, že mě mast zachránila před velkou operací a ušetřila mě hodně bolesti... Je skvělá i proti hemoroidální tromboze - na tu speciálně trpím a od té doby, co používám mast jsou problémy pryč. Kaštanová mast na bolavý zadek je prostě zázrak!

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

Příjemná mast, nelepí, bez parfemace., při dlouhodobějším používání skutečně ulevuje od pocitu těžkých nohou a zdá se, že i posiluje žilní stěny, protože nové prasklé žilky se zatím na nohou neobjevily :)